Продукція > D2U > D2U16V-153
D2U16V-153
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 15000 мкГн (-10% / +30%), Imax=1,28 А, Rdc-max=0,20 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U16V-153