Продукція > D2U > D2U16V-223
D2U16V-223
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 22000 мкГн (-10% / +30%), Imax=1,03 А, Rdc-max=0,29 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U16V-223