Продукція > D2U > D2U16V-333
D2U16V-333
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 33000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,82 А, Rdc-max=0,44 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U16V-333