Продукція > D2U > D2U16V-683
D2U16V-683
Виробник:
Дросель 2-х обм. х 68000 мкГн (-10% / +30%), Imax=0,51 А, Rdc-max=1,00 Ом
Написати відгук
Технічний опис D2U16V-683