D32G-019.2M
D32G-019.2M Connor Winfield
tx240.pdf
Виробник: Connor Winfield
Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 238 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: TCXO, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±500ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 2mA, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції D32G-019.2M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D32G-019,2M
Код товару: 86713
Додати до обраних Обраний товар
Кварцові резонатори, генератори, фільтри і т.п. > Резонатори і генератори
товару немає в наявності
D32G-019.2M D32G-019.2M Виробник : Connor Winfield tx240.pdf Description: XTAL OSC TCXO 19.2000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: TCXO
Frequency Stability: ±500ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency: 19.2 MHz