Продукція > AMPHENOL FCI > D37P24A6RV09LF
D37P24A6RV09LF
D37P24A6RV09LF Amphenol FCI
io_dsub_brochure.pdf
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Standard Connectors Straight 37 way Pin
на замовлення 132 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR, Packaging: Tray, Features: Board Guide, Grounding Indents, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A per Contact, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder Paste, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 30.0µin (0.76µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Part Status: Active.
Інші пропозиції D37P24A6RV09LF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
D37P24A6RV09LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) io_dsub_brochure.pdf Description: CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Packaging: Tray
Features: Board Guide, Grounding Indents
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A per Contact