D3V-16G51-1C5-K
D3V-16G51-1C5-K Omron Electronics Inc-EMC Div
B103-E1.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SWITCH SNAP ACTION 16A 250V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 16A (AC), 100mA (DC)
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 125 V
на замовлення 99 шт:
Написати відгук
Description: SWITCH SNAP ACTION 16A 250V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 16A (AC), 100mA (DC), Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 125 V.