D4015L53
D4015L53 Littelfuse Inc.
littelfuse_thyristor_dxx15l_dxx20l_dxx25l_datasheet.pdf.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: DIODE GP 400V 9.5A TO220
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads
Mounting Type: Through Hole
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 4 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 9.5A
Supplier Device Package: TO-220 Isolated Tab
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C
Part Status: Obsolete
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.6 V @ 9.5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 400 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GP 400V 9.5A TO220, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-220-3 Isolated Tab, Formed Leads, Mounting Type: Through Hole, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 4 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 9.5A, Supplier Device Package: TO-220 Isolated Tab, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 125°C, Part Status: Obsolete, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 400 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.6 V @ 9.5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 10 µA @ 400 V.