D42-32-06-R0
D42-32-06-R0 KUBARA LAMINA
Category: Stud mounting universal diodes
Description: Diode: rectifying; 600V; 32A; anode to stud; DO5; M6; screw type
Type of diode: rectifying
Max. off-state voltage: 0.6kV
Load current: 32A
Semiconductor structure: anode to stud
Mounting: screw type
Max. forward voltage: 1.7V
Max. load current: 50A
Max. forward impulse current: 0.5kA
на замовлення 51 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Stud mounting universal diodes, Description: Diode: rectifying; 600V; 32A; anode to stud; DO5; M6; screw type, Type of diode: rectifying, Max. off-state voltage: 0.6kV, Load current: 32A, Semiconductor structure: anode to stud, Case: DO5, Fastening thread: M6, Mounting: screw type, Max. forward voltage: 1.7V, Max. load current: 50A, Max. forward impulse current: 0.5kA.