D42-32-08-N0
D42-32-08-N0 KUBARA LAMINA
Category: Stud mounting universal diodes
Description: Diode: rectifying; 800V; 32A; cathode to stud; DO5; M6; screw type
Type of diode: rectifying
Max. forward voltage: 1.7V
Load current: 32A
Max. load current: 50A
Max. off-state voltage: 0.8kV
Max. forward impulse current: 0.5kA
Semiconductor structure: cathode to stud
на замовлення 19 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Stud mounting universal diodes, Description: Diode: rectifying; 800V; 32A; cathode to stud; DO5; M6; screw type, Mounting: screw type, Case: DO5, Fastening thread: M6, Type of diode: rectifying, Max. forward voltage: 1.7V, Load current: 32A, Max. load current: 50A, Max. off-state voltage: 0.8kV, Max. forward impulse current: 0.5kA, Semiconductor structure: cathode to stud.