D42-70-02-R0
D42-70-02-R0 KUBARA LAMINA
KKD4270EN.pdf
Виробник: KUBARA LAMINA
Category: Stud mounting universal diodes
Description: Diode: rectifying; 200V; 70A; anode to stud; DO5; M6; screw type
Max. off-state voltage: 200V
Max. forward voltage: 1.35V
Load current: 70A
Max. forward impulse current: 0.95kA
Case: DO5
Semiconductor structure: anode to stud
Max. load current: 200A
Type of diode: rectifying
Mounting: screw type
Fastening thread: M6
на замовлення 55 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Stud mounting universal diodes, Description: Diode: rectifying; 200V; 70A; anode to stud; DO5; M6; screw type, Max. off-state voltage: 200V, Max. forward voltage: 1.35V, Load current: 70A, Max. forward impulse current: 0.95kA, Case: DO5, Semiconductor structure: anode to stud, Max. load current: 200A, Type of diode: rectifying, Mounting: screw type, Fastening thread: M6.