D4E146-AA25-34
D4E146-AA25-34 ebm-papst Inc.
D4E146AA0722-1879532.pdf
Виробник: ebm-papst Inc.
Description: FAN BLWR CENT 206X270MM 115VAC
Packaging: Bulk
Power (Watts): 128W
Voltage - Rated: 115VAC
Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 206mm L x 219mm H (146mm Dia)
Bearing Type: Ball
Air Flow: 450.0 CFM (12.60m³/min)
Width: 270.0mm
Weight: 7.7 lbs (3.5 kg)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, VDE
Fan Type: Blower, Centrifugal
Noise: 55.0dB(A)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN BLWR CENT 206X270MM 115VAC, Packaging: Bulk, Power (Watts): 128W, Voltage - Rated: 115VAC, Size / Dimension: Rectangular/Rounded - 206mm L x 219mm H (146mm Dia), Bearing Type: Ball, Air Flow: 450.0 CFM (12.60m³/min), Width: 270.0mm, Weight: 7.7 lbs (3.5 kg), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, VDE, Fan Type: Blower, Centrifugal, Noise: 55.0dB(A).