D502-12TT
D502-12TT Klein Tools, Inc.
Виробник: Klein Tools, Inc.
Description: PUMP PLIERS 12" QUICK ADJUST
Packaging: Bulk
Features: Non-Slip
Length: 13.00" (330.2mm)
Tool Type: Adjustable (Water Pump)
Tip Shape: Straight
Tip Type: Flat Nose
Jaw Type: Serrated
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PUMP PLIERS 12" QUICK ADJUST, Packaging: Bulk, Features: Non-Slip, Length: 13.00" (330.2mm), Tool Type: Adjustable (Water Pump), Tip Shape: Straight, Tip Type: Flat Nose, Jaw Type: Serrated.