Продукція > AMPHENOL FCI > D50S90C4PL00LF
D50S90C4PL00LF
D50S90C4PL00LF Amphenol FCI
Виробник: Amphenol FCI
D-Sub Standard Connectors D-Sub Pressfit Connector, Input Output Connectors, Signal 50 way Socket Straight Press-Fit, 200 cycles, Threaded Insert M3, 1.6mm, 2.4mm, PCB thickness.