D55342E07B107ARWS
D55342E07B107ARWS Vishay Dale Thin Film
eh.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES SMD 107 OHM 0.1% 1/4W 1206
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±0.1%
Features: Military, Non-Inductive
Packaging: Tray
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 1206
Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm)
Failure Rate: R (0.01%)
Resistance: 107 Ohms
Написати відгук
Description: RES SMD 107 OHM 0.1% 1/4W 1206, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±0.1%, Features: Military, Non-Inductive, Packaging: Tray, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 1206, Height - Seated (Max): 0.033" (0.84mm), Failure Rate: R (0.01%), Resistance: 107 Ohms.