D6417729RHX200BV Renesas Electronics Corporation
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 208QFP
Packaging: Tray
Speed: 200MHz
RAM Size: 32K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: SH-3 DSP
Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.85V ~ 2.15V
Connectivity: EBI/EMI, FIFO, IrDA, SCI, SmartCard
Peripherals: DMA, POR, WDT
Number of I/O: 96
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 208QFP, Packaging: Tray, Speed: 200MHz, RAM Size: 32K x 8, Operating Temperature: -20°C ~ 75°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: SH-3 DSP, Data Converters: A/D 8x10b; D/A 2x8b, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.85V ~ 2.15V, Connectivity: EBI/EMI, FIFO, IrDA, SCI, SmartCard, Peripherals: DMA, POR, WDT, Number of I/O: 96, DigiKey Programmable: Not Verified.