D6417751RBP200DV
D6417751RBP200DV Renesas Electronics Corporation
rej09b0370_7751hm.pdf
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 256BGA
Packaging: Bulk
Package / Case: 256-BBGA
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 200MHz
RAM Size: 48K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: ROMless
Core Processor: SH-4
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.35V ~ 1.6V
Connectivity: EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard
Peripherals: DMA, POR, WDT
Supplier Device Package: 256-BGA (27x27)
Part Status: Active
Number of I/O: 39
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 18 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 32BIT ROMLESS 256BGA, Packaging: Bulk, Package / Case: 256-BBGA, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 200MHz, RAM Size: 48K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: ROMless, Core Processor: SH-4, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 1.35V ~ 1.6V, Connectivity: EBI/EMI, FIFO, SCI, SmartCard, Peripherals: DMA, POR, WDT, Supplier Device Package: 256-BGA (27x27), Part Status: Active, Number of I/O: 39, DigiKey Programmable: Not Verified.