D6521ZOV181RA20 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 180VAC/230VDC 10000A 283V Radial
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 442
Відгуки про товар
Написати відгук