D6694ZOV361RA320 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 360VAC/470VDC 13000A 580V Radial
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 87
Відгуки про товар
Написати відгук