D6694ZOV421RA320 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 420VAC/560VDC 13000A 660V Thru-Hole Radial
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 78
Відгуки про товар
Написати відгук