D6F-W10A1
D6F-W10A1 Omron Electronics Inc-EMC Div
en-d6f_w.pdf
Виробник: Omron Electronics Inc-EMC Div
Description: SENSOR AIRFLOW MNT 12/24V
Packaging: Tray
Voltage - Input: 10.8V ~ 26.4V
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Material - Body: PPS
Port Size: 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm)
Sensing Range: 0 ~ 10 m/s
Flow Sensor Type: Air
на замовлення 395 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR AIRFLOW MNT 12/24V, Packaging: Tray, Voltage - Input: 10.8V ~ 26.4V, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Material - Body: PPS, Port Size: 0.10" x 0.20" (2.6mm x 5mm), Sensing Range: 0 ~ 10 m/s, Flow Sensor Type: Air.