D71ZOV251HC Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 250VAC/330VDC 4500A 432V Thru-Hole Radial Ammo/T/R
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук