D725644001 TE Connectivity Raychem Cable Protection
484_ddecontroller_action%3Dsrchrtrv%26docnm%3Dversaflex%26doctype%3Dds%26doclang%3Denglish.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: VERSAFLEX-04-0-SP
Packaging: Box
Features: Chemical Resistant, Fungus Resistant, Self Extinguishing, Solvent Resistant
Color: Black
Material: Polyester (PES)
Type: Sleeve
Operating Temperature: -50°C ~ 150°C
Type Attributes: Expandable
Abrasion Protection: Abrasion and Cut Resistant
Diameter - Inside, Non-Expanded: 0.157" (4.00mm)
Diameter - Inside, Expanded: 0.276" (7.01mm)