D7780ZOV102RA3000 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 1000VAC/1200VDC 70000A 1570V Straight Strap Terminal
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук