D7780ZOV751RA2000 Maida Development Company
Виробник: Maida Development Company
Var MOV 750VAC/970VDC 70000A 1180V Straight Strap Terminal
на замовлення 2398 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук