D78B12-0.5
D78B12-0.5 Diwell Electronics
D78B.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC DC CONVERTER 12V 0.5A
Packaging: Tube
Package / Case: 3-SIP Module
Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.6mm x 10.1mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 32V
Efficiency: 93%
Current - Output (Max): 500mA
Voltage - Input (Min): 15V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 42 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 0.5A, Packaging: Tube, Package / Case: 3-SIP Module, Size / Dimension: 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.6mm x 10.1mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 32V, Efficiency: 93%, Current - Output (Max): 500mA, Voltage - Input (Min): 15V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1.