D8025L48BPLB1
D8025L48BPLB1 Pelonis Technologies
8025-7.pdf
Виробник: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 48VDC
Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 2200 RPM
Air Flow: 28.8 CFM (0.82m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 23.8dB(A)
Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 1.44 W
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 80X25MM 48VDC WIRE, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 48VDC, Size / Dimension: Square - 80mm L x 80mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 2200 RPM, Air Flow: 28.8 CFM (0.82m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 23.8dB(A), Static Pressure: 0.080 in H2O (19.9 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 1.44 W.