Продукція > CONDUCTRF > D8A28-S1L1-S48
D8A28-S1L1-S48
D8A28-S1L1-S48 ConductRF
4fdf6ec572e7ce52a4fd7cdd05deb1d7?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: BMA Male to SMA Male
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 48.0" (1.2m) 4.0'
Style: BMA to SMA
Cable Type: 0.086" Flexible Cable
1st Connector: BMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
Написати відгук
Description: BMA Male to SMA Male, Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 48.0" (1.2m) 4.0', Style: BMA to SMA, Cable Type: 0.086" Flexible Cable, 1st Connector: BMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male.