Продукція > CONDUCTRF > D8A28-S1L1-S60
D8A28-S1L1-S60
D8A28-S1L1-S60 ConductRF
4fdf6ec572e7ce52a4fd7cdd05deb1d7?AccessKeyId=FB44141FD3D07D0734F0&disposition=0&alloworigin=1
Виробник: ConductRF
Description: COAX CABLE BMA TO SMA 5'
Packaging: Bulk
Color: Blue
Length: 60.0" (1.5m) 5.0'
Style: BMA to SMA
Cable Type: 0.086" Flexible Cable
1st Connector: BMA Plug
2nd Connector: SMA Plug
Part Status: Active
Frequency - Max: 18 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Male
2nd Contact Gender: Male
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Description: COAX CABLE BMA TO SMA 5', Packaging: Bulk, Color: Blue, Length: 60.0" (1.5m) 5.0', Style: BMA to SMA, Cable Type: 0.086" Flexible Cable, 1st Connector: BMA Plug, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, Frequency - Max: 18 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Male, 2nd Contact Gender: Male.