D9225X24BPLB1
D9225X24BPLB1 Pelonis Technologies
9225-7.pdf
Виробник: Pelonis Technologies
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 24VDC
Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H
Bearing Type: Ball
RPM: 3600 RPM
Air Flow: 66.9 CFM (1.90m³/min)
Width: 25.00mm
Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Termination: 2 Wire Leads
Approval Agency: CE, cUL, UL
Fan Type: Tubeaxial
Noise: 41.2dB(A)
Static Pressure: 0.240 in H2O (59.7 Pa)
Part Status: Active
Power (Watts): 3.8 W
на замовлення 240 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FAN AXIAL 92X25MM 24VDC WIRE, Features: Auto Restart, Constant Speed, Inrush Protection, Locked Rotor Protection, Polarity Protection, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 24VDC, Size / Dimension: Square - 92mm L x 92mm H, Bearing Type: Ball, RPM: 3600 RPM, Air Flow: 66.9 CFM (1.90m³/min), Width: 25.00mm, Operating Temperature: 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C), Termination: 2 Wire Leads, Approval Agency: CE, cUL, UL, Fan Type: Tubeaxial, Noise: 41.2dB(A), Static Pressure: 0.240 in H2O (59.7 Pa), Part Status: Active, Power (Watts): 3.8 W.