DA12-050MP-M2.1
DA12-050MP-M2.1 ARTESYN / Advanced Energy
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.36" L x 1.10" W x 2.06" H (60.0mm x 28.0mm x 52.2mm)
Voltage - Output: 5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Multi-Blade (Sold Separately)
Approval Agency: CB, CE
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 2A
Input Connector: Multi-Blade
Region Utilized: International
Power (Watts): 10 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.36" L x 1.10" W x 2.06" H (60.0mm x 28.0mm x 52.2mm), Voltage - Output: 5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Multi-Blade (Sold Separately), Approval Agency: CB, CE, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 2A, Input Connector: Multi-Blade, Region Utilized: International, Power (Watts): 10 W.