DA1206D600R-10
DA1206D600R-10 Laird-Signal Integrity Products
EMI_Filtering_and_RF_Inductors.pdf
Виробник: Laird-Signal Integrity Products
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN
Filter Type: Power, Signal Line
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Number of Lines: 4
Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 60 OHM 1206 4LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Array, 8 PC Pad, Filter Type: Power, Signal Line, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Number of Lines: 4, Impedance @ Frequency: 60 Ohms @ 100 MHz.
Інші пропозиції DA1206D600R-10
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DA1206D600R-10 DA1206D600R-10 Виробник : Laird Performance Materials da1206d600r_10_datasheet-2946873.pdf Ferrite Beads 60ohms 100MHz .4A 4 line Monolithic
товару немає в наявності
DA1206D600R-10 DA1206D600R-10 Виробник : Laird Technologies EMI_Filtering_and_RF_Inductors.pdf Ferrite Beads 60ohms 100MHz .4A 4 line Monolithic