DA2610100L Panasonic
jvcr13pz.cgi?E+SC+3+CDE7001+DA26101+8+WW
Виробник: Panasonic
Diodes - General Purpose, Power, Switching Switching Diode SOD-882
на замовлення 8700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE GEN PURP 80V 100MA SOD882, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed, Reverse Recovery Time (trr): 3 ns, Technology: Standard, Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 0V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 100mA, Supplier Device Package: SOD-882, Operating Temperature - Junction: 150°C (Max), Part Status: Discontinued at Digi-Key, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA, Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 80 V.
Інші пропозиції DA2610100L
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DA2610100L Виробник : Panasonic Electronic Components Description: DIODE GEN PURP 80V 100MA SOD882
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
Reverse Recovery Time (trr): 3 ns
Technology: Standard
Capacitance @ Vr, F: 2pF @ 0V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 100mA
Supplier Device Package: SOD-882
Operating Temperature - Junction: 150°C (Max)
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 80 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.2 V @ 100 mA
Current - Reverse Leakage @ Vr: 100 nA @ 80 V