DA4-165US
DA4-165US ARTESYN / Advanced Energy
DA4_US_Series.pdf
Виробник: ARTESYN / Advanced Energy
Description: AC/DC WALL MNT ADAPT 16.5V 5.4W
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 2.36" L x 1.02" W x 1.80" H (60.0mm x 26.0mm x 45.8mm)
Voltage - Output: 16.5V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC
Cord Length: 78.74" (2.0m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Fixed Blade
Approval Agency: CB, CE
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: Level V
Current - Output (Max): 300mA
Input Connector: NEMA 1-15P
Region Utilized: North America
Power (Watts): 5.4 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MNT ADAPT 16.5V 5.4W, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 2.36" L x 1.02" W x 1.80" H (60.0mm x 26.0mm x 45.8mm), Voltage - Output: 16.5V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, Cord Length: 78.74" (2.0m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Fixed Blade, Approval Agency: CB, CE, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: Level V, Current - Output (Max): 300mA, Input Connector: NEMA 1-15P, Region Utilized: North America, Power (Watts): 5.4 W.