DA9070-08V36
DA9070-08V36 Dialog Semiconductor
DA9070_Datasheet_3v4-3075729.pdf
Виробник: Dialog Semiconductor
Power Management Specialised - PMIC I2C configurable Wearable PMIC with Linear Charger, nA Iq Buck, ultra-low Iq LDOs, 12V boost, Analog Battery Monitors for FGAssist.
на замовлення 674 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: I2C CONFIGURABLE WEARABLE PMIC W, Packaging: Tray, Package / Case: 42-UFBGA, WLCSP, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 3.6V ~ 20V, Applications: General Purpose, Current - Supply: 800µA, Supplier Device Package: 42-WLCSP (2.97x2.66).
Інші пропозиції DA9070-08V36
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Package / Case: 42-UFBGA, WLCSP
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 3.6V ~ 20V