DAC011N120ZY3
DAC011N120ZY3 DACO Semiconductor
DAC011N120ZY3.pdf
Виробник: DACO Semiconductor
Description: 1200V 180A 11mOhm Single TO-247
Packaging: Tube
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1200V 180A 11mOhm Single TO-247, Packaging: Tube.