DAC028N200ZY3
DAC028N200ZY3 DACO Semiconductor
DAC028N200ZY3.pdf
Виробник: DACO Semiconductor
Description: 2000V 88A 28mOhm Single TO-247-4
Packaging: Tube
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2000V 88A 28mOhm Single TO-247-4, Packaging: Tube.