Продукція > ETA-USA > DAC10-26FWX
DAC10-26FWX ETA-USA
DAC10-_10_Watt_Datasheet-1730541.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 10W +/- 24V 0.25 / 0.25A
Написати відгук