Продукція > JAE ELECTRONICS > DALC-J15PAF-13L9E
DALC-J15PAF-13L9E
DALC-J15PAF-13L9E JAE Electronics
topics_id=65933&ext_no=06&_lang=en&v=
Виробник: JAE Electronics
Description: D-SUB, CABLE SIDE, 15 POS, PIN C
Features: Board Lock, Mounting Brackets
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 15
Number of Rows: 2
Contact Type: Signal
Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (M2.6)
Termination: Solder
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Backset Spacing: 0.299" (7.60mm)
Primary Material: Metal
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: D-SUB, CABLE SIDE, 15 POS, PIN C, Features: Board Lock, Mounting Brackets, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (M2.6), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 4.00µin (0.100µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Nickel Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Backset Spacing: 0.299" (7.60mm), Primary Material: Metal.