Продукція > ITT > DAM15SNMK52
DAM15SNMK52
DAM15SNMK52 ITT
dam15snmk52.pdf
Виробник: ITT
Conn D-Sub SKT 15 POS 1.37mm Solder Pot ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DAM15SNMK52 ITT
Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 7.5A, Mounting Type: Panel Mount, Number of Positions: 15, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Housing/Shell (Unthreaded), Termination: Solder Cup, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm), Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Brass, Gold Plated, Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A), Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DAM15SNMK52 DAM15SNMK52 Виробник : ITT dam15snmk52.pdf Conn D-Sub SKT 15 POS 1.37mm Solder Pot ST Panel Mount 15 Terminal 1 Port
на замовлення 44 шт:
Кількість Ціна
DAM15SNMK52 Виробник : ITT CANNON ITTC-S-A0008217259-1.pdf?hkey=6D3A4C79FDBF58556ACFDE234799DDF0 Description: ITT CANNON - DAM15SNMK52 - DSUB 15F SOD G50 AU NM
tariffCode: 85366990
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: NO
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: NO
usEccn: EAR99
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 51 шт:
DAM15SNMK52 Виробник : ITT Cannon, LLC DAM15SNMK52.pdf Description: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 7.5A
Mounting Type: Panel Mount
Termination: Solder Cup
Connector Style: D-Sub
Contact Finish Thickness: 50.0µin (1.27µm)
Material Flammability Rating: UL94 V-0
Shell Material, Finish: Brass, Gold Plated
Shell Size, Connector Layout: 2 (DA, A)
Part Status: Active
на замовлення 50 шт:
DAM15SNMK52 Виробник : ITT Cannon DAM15SNMK52.pdf DSUB 15 F SOD G50 GOLD Група товару: Розніми D-SUB, SCSI, Centronics Од. вим: шт
товару немає в наявності
DAM15SNMK52 Виробник : ITT Cannon ITT_Cannon_Combo_D_Catalog.pdf Circular MIL Spec Connector DSUB 15F SOD G50 AU NM