DASLTE500NFB Pulse Electronics
Antennas_Catalog_Ver13.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA
Packaging: Bulk
Features: Cable - 500mm
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, Wi-Fi, WiMax™
Gain: 2dBi, 6dBi, 8dBi
Termination: N Type Female
Number of Bands: 4
VSWR: 1.5, 1.8
Antenna Type: Dome
Height (Max): 4.590" (116.59mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz, 5.4GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 50 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA, Packaging: Bulk, Features: Cable - 500mm, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, Wi-Fi, WiMax™, Gain: 2dBi, 6dBi, 8dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 4, VSWR: 1.5, 1.8, Antenna Type: Dome, Height (Max): 4.590" (116.59mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz, 5.4GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 50 W.