DASLTE500NFMIMO
DASLTE500NFMIMO Pulse Electronics
DASLTE500NFMIMO
Виробник: Pulse Electronics
Description: PIMINATOR SERIES LOW PIM IN-BUIL
Features: Cable - 500mm
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 617MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.4GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, Wi-Fi, WiMax™
Gain: 3dBi, 5dBi
Termination: N Type Female
Ingress Protection: IP62
Number of Bands: 5
VSWR: 1.7
Antenna Type: Dome
Height (Max): 4.724" (120.00mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 1.94GHz, 2.5GHz, 3.6GHz, 5.4125GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 50 W
Написати відгук
Description: PIMINATOR SERIES LOW PIM IN-BUIL, Features: Cable - 500mm, Packaging: Box, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 617MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, 3.4GHz ~ 3.8GHz, 4.9GHz ~ 5.925GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, Wi-Fi, WiMax™, Gain: 3dBi, 5dBi, Termination: N Type Female, Ingress Protection: IP62, Number of Bands: 5, VSWR: 1.7, Antenna Type: Dome, Height (Max): 4.724" (120.00mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 788.5MHz, 1.94GHz, 2.5GHz, 3.6GHz, 5.4125GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 50 W.