DASUTCC500NF
DASUTCC500NF Pulse Electronics
DASUTCC500NF
Виробник: Pulse Electronics
Description: RF ANT 700MHZ/850MHZ FLAT PATCH
Packaging: Bulk
Features: Cable - 500mm
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Applications: LTE, Wi-Fi
Gain: 7dBi, 7dBi, 5dBi
Termination: N Type Female
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.331" (8.40mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 40 W
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 700MHZ/850MHZ FLAT PATCH, Packaging: Bulk, Features: Cable - 500mm, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, Applications: LTE, Wi-Fi, Gain: 7dBi, 7dBi, 5dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 3, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.331" (8.40mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 700MHz, 850MHz, 900MHz, 1.8GHz, 1.9GHz, 2.1GHz, 2.4GHz, 2.6GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 40 W.