DASUTCCR5004310 Pulse Electronics
DASUTCCR5004310
Виробник: Pulse Electronics
Description: ANTENNA
Features: Cable - 500mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, Wi-Fi
Gain: 5dBi, 7dBi
Termination: 4.3/10 - Female
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.331" (8.40mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 784MHz, 1.947GHz, 2.5GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 40 W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ANTENNA, Features: Cable - 500mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, Applications: 2G, 3G, 4G, LTE, Wi-Fi, Gain: 5dBi, 7dBi, Termination: 4.3/10 - Female, Number of Bands: 3, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.331" (8.40mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 784MHz, 1.947GHz, 2.5GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 40 W.