DASUTWC500NF
DASUTWC500NF Pulse Electronics
DASUTWCxxx.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Antennas DAS ULTRATHIN WHITE ANTENN NPB
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CLARITY WHITE ULTRA THIN CEILING, Packaging: Box, Features: Cable - 500mm, Mounting Type: Panel Mount, Frequency Range: 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz, Applications: LTE, Wi-Fi, Gain: 4dBi, 6dBi, 6dBi, Termination: N Type Female, Number of Bands: 3, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.331" (8.40mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 784MHz, 1.9475GHz, 2.5GHz, RF Family/Standard: Cellular, WiFi, Power - Max: 40 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Features: Cable - 500mm
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Applications: LTE, Wi-Fi
Gain: 4dBi, 6dBi, 6dBi
Termination: N Type Female
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.331" (8.40mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 784MHz, 1.9475GHz, 2.5GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 40 W