DASUTWCR5004310
DASUTWCR5004310 Pulse Electronics
DASUTWCR5004310
Виробник: Pulse Electronics
Description: CLARITY WHITE ULTRA THIN CEILING
Features: Cable - 500mm
Packaging: Box
Mounting Type: Panel Mount
Frequency Range: 608MHz ~ 960MHz, 1.695GHz ~ 2.2GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Applications: LTE, Wi-Fi
Gain: 7dBi, 7dBi, 5dBi
Termination: 4.3/10-DIN Female
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.331" (8.40mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 784MHz, 1.9475GHz, 2.5GHz
RF Family/Standard: Cellular, WiFi
Power - Max: 40 W