DAT-186-292-2.5 Brady Corporation
B-292.pdf
Виробник: Brady Corporation
Description: LABEL, 2.5 IN H X 1.5 IN W
Packaging: Bulk
For Use With/Related Products: Dot Matrix Printer
Length: 2.500" (63.50mm) 2 1/2"
Width: 1.500" (38.10mm)
Material - Body: Vinyl, Self-Laminating
Label Type: Die Cut
Applications: Cable and Wire Management
Part Status: Active
Color - Background: White
Location: Outdoor
Printer Name: R5000
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL, 2.5 IN H X 1.5 IN W, Packaging: Bulk, For Use With/Related Products: Dot Matrix Printer, Length: 2.500" (63.50mm) 2 1/2", Width: 1.500" (38.10mm), Material - Body: Vinyl, Self-Laminating, Label Type: Die Cut, Applications: Cable and Wire Management, Part Status: Active, Color - Background: White, Location: Outdoor, Printer Name: R5000.