DATA-95006-2R00F
DATA-95006-2R00F IRC (TT electronics)
obsolete-mchp.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Metal Glaze 2512 2 Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Melf Pad SMD Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук