Продукція > IRC (TT ELECTRONICS) > DATA-D55342K07B10D0S
DATA-D55342K07B10D0S
DATA-D55342K07B10D0S IRC (TT electronics)
mil-chip.pdf
Виробник: IRC (TT electronics)
Res Thin Film 1206 10 Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±100ppm/°C 0.001% Pad SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук