Продукція > KYOCERA AVX COMPONENTS > DATA-T49470P01103KENGRPA
DATA-T49470P01103KENGRPA
DATA-T49470P01103KENGRPA KYOCERA AVX Components
prf49470ss1.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 0.01uF 500V BP 10% 1 Stacked 2.54mm 125°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук